Kontakt
Tel: 723 404 479
Skype: sepos.cz

Máte dotaz? Napište nám:

Opište prosím text z obrázku:
captcha
E-mailový zpravodaj

Novinky a akce na Váš email.


šířka: 0.00 Kč
jednokřídlé
dvoukřídlé
zámek:
0.00 Kč
dekor: 0.00 Kč
povrch: 0.00 Kč
 
míra prosklení: 0.00 Kč
  
výplň: 0.00 Kč
 
rozteč: 0.00 Kč
 Nevíte si rady? Volejte zdarma 800 400 990

Obrázky jsou pouze ilustrativní, nemusí detailně odpovídat skutečnosti.

 
+-
ks leve
3 264 Kč
+-
ks prave
3 264 Kč

Dostupnost: od 6 týdnů

Cena celkem bez DPH:
5 396 Kč
Cena celkem s DPH:
6 528 Kč


Claudius plné
(Základní provedení):
3264,-

Dekor: 0,-
Rozteč: 0,-
Šířka: 0,-
Výplň: 0,-
Zámek: 0,-
cena za kus
2 698 Kč
cena za kus vč. DPH
3 264 Kč

DOPRAVA

Zjistěte si způsob a cenu dopravy dle PSČ:
PSČ:   

Popis

Plné profilované dveře Claudius jsou určeny především do místností, kde je dostatek světla a není nutností, aby pronikalo prosklením dveří. Model je vhodný například pro rekonstrukce interiérů v klasickém duchu či do nového bydlení zařízeného v útulném venkovském stylu. Bílý gravír s nenápadnou texturou dřeva je navíc ideální pro kombinaci s interiérovými doplňky v různé barevné škále. Tento plný model dokáže zároveň obstarat naprosté soukromí a klid v místnosti. Dveře je možno vyrobit v jednokřídlé i dvoukřídlé variantě.

Vzhled s totožným profilováním, liniemi a rámečky byl navržen i u dalších dveří z téže modelové řady v bílé barvě. Díky tomu mohou dveře Claudius v interiéru ladit s modelem Socrates se skleněnou výplní v horní části dveřního křídla rozdělenou lištami nebo s modelem Octavianus s dominantní skleněnou výplní, kterou také dělí lišty.

Další modely dveří z této designové řady:

Socrates Octavianus

Požadované vlastnosti tohoto produktu si můžete jednoduše a rychle zvolit v pravé horní části této stránky. Podrobnosti k jednotlivým parametrům se zobrazí po kliknutí na jejich název, nebo je naleznete v článku Jak vybrat dveře.

Ke dveřím dodáváme zárubně, které je možno přiobjednat v kategorii Obložkové zárubně, příp. můžete v nákupním košíku využít funkci Automatické přiřazení zárubní ke dveřím. Takto přiřazená zárubeň bude mít vlastnosti (šírku, stranu, ...) shodné s dveřmi, pouze doplníte tloušťku zdi.Dotaz na prodavače

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné