Kontakt
Tel: 723 404 479
Skype: sepos.cz

Máte dotaz? Napište nám:

Opište prosím text z obrázku:
captcha
E-mailový zpravodaj

Novinky a akce na Váš email.


Změna dodacích termínů (09.11.2020)

Vážení zákazníci,

 

na základě aktuální situace na trhu, kdy se potýkáme s výrazným prodlužováním dodacích termínů vstupních materiálů od našich dodavatelů, Vás musíme informovat, že v průběhu následujících týdnů a měsíců může docházet k prodloužení termínů dodání Vašich zakázek, které bohužel nebudeme schopni nijak ovlivnit.

 

Prozatím disponujeme dostatkem skladových zásob pro vlastní výrobu zárubní a vybraných typů technických dveří. V oblasti nákupu interiérových dveří jsme ale závislí na našich subdodavatelích, kteří čelí stejným problémům s dostupností výrobních materiálů jako my.

 

Důvodem těchto komplikací je nedostatek surovin v celé Evropě, který je primárně způsoben extrémní domácí i zahraniční poptávkou v rámci celého stavebního průmyslu.

 

S tímto souvisí i razantní nárůst cen vstupních materiálů, který zaznamenáváme už od konce loňského roku. Dodavatelé nás zároveň upozorňují, že růst cen bude pravděpodobně dále pokračovat a budou ho muset během tohoto roku znovu zohlednit v dalším cenovém navýšení. V souvislosti s tímto budeme muset v druhé polovině letošního roku přistoupit k aktualizaci cen našich produktů. O přesném termínu vydání aktualizovaného Ceníku Sepos Vás budeme s dostatečným předstihem informovat.

 

Rádi bychom Vás ubezpečili, že se všemi dodavateli aktivně vyjednáváme a hledáme nejlepší možná řešení, abychom dopad na Vás, naše zákazníky, maximálně eliminovali.

 

Pro dotazy jsou Vám k dispozici kolegové na našich pobočkách i na centrále v Jihlavě.

 

Děkuji za pochopení.

Jan Veselý,

obchodní ředitel SEPOS, spol. s r.o.